Witamy w Dziale Sprzedaży firmy Miecz Net - Bezpieczeństwo Sieci Komputerowej. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 17:00


Marek Burek doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-51
m.burek@kaspersky-av.pl

Magda Wrońska doradca klienta biznesowego
+48 32 307-68-13
m.wronska@kaspersky-av.pl

Mateusz Pluta doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-48
m.pluta@kaspersky-av.pl

Patrycja Taraszka doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-46
p.taraszka@kaspersky-av.pl

Kinga Szkopińska doradca klienta biznesowego
+48 32 307-21-39
k.szkopinska@kaspersky-av.pl

Magdalena Juszczyk doradca klienta biznesowego
+48 32 307-68-15
m.juszczyk@kaspersky-av.pl

Dawid Nowak doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-49
d.nowak@kaspersky-av.pl

Bartosz Wojnicki doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-50
b.wojnicki@kaspersky-av.pl

Magdalena Smogór-Struzik doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-47
m.struzik@kaspersky-av.pl